دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۸
کد خبر71461

جمع آوری نخاله و مصالح ساختمانی از معابر

جمع آوری نخاله های ساختمانی سطح معابر و صدور اخطاریه به صاحبان املاک

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه ۳ تبریز بر ضرورت جمع آوری نخاله های سطح معابر و صدور اخطاریه به صاحبان املاکی که در معابر مصالح ساختمانی انبار کرده و یا نخاله ریزی نموده اند، تاکید کرد.

به گزارش شهریار؛ یعقوب غیور با اعلام این خبر گفت: به واسطه ساخت سازهایی که در شهر اتفاق می افتد مالکان و سازندگان املاک در حال ساخت و ساز اقدام به انبار کردن مصالح و نخاله در معابر و پیاده روها و مسدود کردن آنها می کنند که نیروهای خدمات شهری موظف به صدور اخطاریه برای جمع آوری مصالح و نخاله های ساختمانی هستند.

او افزود: ضروری است صاحبان املاک و سازندگان نسبت به جمع آوری نخاله های ساختمانی و مصالح از معابر عمومی در اسرع وقت اقدام نمایند و نیروهای خدمات شهری نیز بعد از دادن اخطار لازم راساً به جمع آوری این موارد و رفع سد معبر اقدام خواهند کرد.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه ۳ با تاکید بر عزم خدمات شهری بر پاکسازی محیط و جمع‌آوری نخاله های ساختمانی از معابر شهر افزود: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر گونه مورد سد معبر و تجمع نخاله های ساختمانی، عمرانی و پسماند هرچند در حجم کم به سامانه ۱۳۷ اطلاع رسانی نمایند تا نسبت به جمع آوری موارد سد معبر اقدام گردد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 7 =