چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۸
کد خبر70401

جلسه هیئت عالی سرمایه گذاری برگزار شد

هیئت عالی سرمایه گذاری

با حضور شهردار تبریز، جلسه هیئت عالی سرمایه گذاری برگزار و تصمیمات لازم در خصوص پروژه های سرمایه گذاری اتخاذ شد.

به گزارش شهریار، در این جلسه که با حضور کلیه اعضای هیئت عالی سرمایه گذاری در دفتر شهردار تبریز برگزار شد، وضعیت ۶ پروژه سرمایه گذاری بررسی و پس از بررسی و اظهار نظر کارشناسان تصمیمات لازم اخذ شد.

شهردار تبریز در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت پروژه های سرمایه گذاری، خواستار تسریع در رفع نواقص و مشکلات موجود در این پروژه ها شد.

همچنین با دستور شهردار تبریز جلسات هیئت عالی سرمایه گذاری به صورت هفتگی برگزار خواهد شد تا وضعیت کلیه پروژه های سرمایه گذاری مشخص و مشکلات موجود مرتفع شود.

هیئت عالی سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز که به عنوان بالاترین مرجع تصمیم گیری در خصوص پروژه های سرمایه گذاری شهری است؛ این هیئت بر اساس شیوه نامه سرمایه گذاری در شهرداری تبریز تشکیل شده و متشکل از شهردار تبریز، معاونان مالی و اقتصادی، شهرسازی و معماری، فنی و عمرانی، مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز، مدیر کل حقوقی شهرداری تبریز، مدیرکل حراست شهرداری تبریز، نماینده وزیر اقتصاد یا همان مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و نایب رییس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان و روسای  کمسیون های سرمایه گذاری و برنامه و بودجه شورای شهر تبریز است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 3 =