چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۸
کد خبر70390

آکادمی شهرداری تاثیر زیادی در پیشرفت تکواندوکاران تبریزی داشته است

تکواندو

تکواندوکار عضو آکادمی شهرداری تبریز گفت: این آکادمی تاثیر زیادی در استعدادیابی، رشد و پیشرفت تکواندوکاران نونهال و نوجوان تبریزی داشته است.

به گزارش شهریار، سهیل ابوالقاسم پور در خصوص عملکرد آکادمی تکواندو شهرداری تبریز اظهار کرد: به جرات می توانم بگویم تنها باشگاه در طول تاریخ تکواندو تبریز، آکادمی تکواندو شهرداری است که توانسته در یک سال هشت نفر به لیگ های برتر نوجوانان و بزرگسالان و لیگ یک بزرگسالان کشور معرفی کند.

او با قدردانی از این اقدام شهرداری تبریز افزود: شهرداری تبریز پیش تر به تیم های ورزشی توجه بیشتری داشت و ورزشکاران بومی استان با حمایت شهرداری در لیگ ها و مسابقات مختلف شرکت داشتند اما به دلایل قانونی متاسفانه دیگر این امکان برای تیم ها و ورزشکاران تبریز فراهم نیست.

قهرمان چندین دوره رقابتهای تکواندو در خصوص سابقه فعالیت خود در این رشته گفت: تکواندو را در شهرستان سراب با مربیگری میلاد قهرمان نژاد آغاز کردم و بعد از مدتی در تبریز زیرنظر استاد دکتر حامد جعفری مدیر آکادمی شهرداری تبریز این رشته را ادامه دادم و هم اکنون نیز زیرنظر ایشان هستم.

ابوالقاسم پور بیان کرد: از سال ۹۳ به طور متوالی در تمام رقابت های استانی مقام قهرمانی کسب کرده ام. در لیگ برتر نونهالان با تیم های استیل البرز و پاس قوامین در مسابقات شرکت کردم و در رده نوجوانان نیز در تیم شهرداری تبریز در لیگ برتر حضور داشتم و امسال در قالب تیم بزرگسالان دانشگاه آزاد فرصت حضور در لیگ برتر را پیدا کردم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 1 =