یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵
کد خبر70310

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز:
کاهش تردد هنگام بارش برف، باعث تسریع پاکسازی معابر شد/ حضور میدانی کلیه نیروهای خدمات شهری در مواقع بارش برف

قربانیان

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز گفت: همراهی شهروندان با نیروهای خدماتی در موقع بارش برف و کاهش تردد های غیر ضروری باعث تسریع در عملیات پاکسازی و برف روبی معابر شهر شد.

به گزارش شهریار، محمدرضا قربانیان تبریزی با اشاره تلاش های نیروها و فعالیت تمامی تجهیزات، ماشین آلات و اکیپ های زمستانی مناطق دهگانه شهرداری تبریز در زمان بارش برف اظهار داشت: از ساعات اولیه بارش برف، اکیپ های زمستانی معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز با تمام امکانات و تجهیزات با استقرار در معابر شهر اقدام به یخ زدایی، برف روبی و بازگشایی معابر شهر کردند.

وی با اشاره به محلول پاشی و برف روبی معابر توسط اکیپ های زمستانی  افزود: با توجه به همراهی شهروندان در کاهش تردد های غیر ضروری در موقع بارش برف و  حضور تمامی نیروهای خدمات شهری، مشکل و گره خاصی در عبور و مرور در داخل شهر بوجود نیامد.

قربانیان با توصیه اکید به شهروندان جهت عدم تردد غیرضروری در معابر شهر در مواقع بارش برف، اظهار داشت: عدم حضور وسایط نقلیه و کاهش تردد در معابر شهر باعث خواهد شد تا خدمت رسانی نیروهای خدمات شهری و بازگشایی معابر در سریع ترین زمان ممکن صورت گیرد و علاوه بر آن شاهد تصادفات ناشی از بارش برف و لغزندگی نیز نباشیم.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز در پایان سخنانش اظهار داشت: رعایت نکات ایمنی توسط شهروندان و استفاده از لاستیک مناسب برای وسایط نقلیه در مواقع برف و یخ بندان قطعا مانع از ایجاد مشکلات احتمالی خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 3 =