چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
کد خبر67123

شهردار منطقه ۴ در بازدید از بازارچه در حال احداث پاسداران طرح کرد:
احداث بازارچه‌های محلی در کاهش ترافیک مرکز شهر موثر است

با هدف رفع مشکلات و تسریع در احداث بازارچه پاسداران صورت گرفت؛

شهردار منطقه ۴ تبریز گفت: احداث بازارچه‌های محلی و بازارهای روز در کاهش ترافیک مرکز شهر بسیار تأثیرگذار است.

به گزارش شهریار، اکبر امجدی در بازدید از بازارچه در حال احداث پاسداران افزود: آماده هرگونه همکاری با سازمان میادین برای رفاه هر چه بیشتر شهروندان و ارایه خدمات هر چه مطلوب تر با هدف کاستن از وقت و هزینه شهروندان هستیم.

امجدی  ضمن قدردانی از مدیرعامل و عوامل سازمان در خصوص احداث این بازاچه با اشاره به اهمیت فرایند مثبت این بازارچه گفت: امیدواریم با راه اندازی این مجموعه شهروندان و بهره برداران بتوانند از این مکان متنعم شوند و رونق اقتصادی شکل گیرد.

وی بیان کرد: آماده هرگونه همکاری با سازمان برای رفاه هر چه بیشتر شهروندان و ارایه خدمات هر چه مطلوب تر با هدف کاستن از وقت و هزینه شهروندان در مراجعه به نقاط مرکزی شهر و حذف سفرهای درون شهری و کاهش ترافیک شهری، جهت تامین مایحتاج عمومی و کالای اساسی خانوار، در خصوص ساماندهی مشاغل شهری است.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری  تبریز در این بازدید با تاکید بر روند احداث این مجموعه در راستای ارایه خدمات مطلوب به شهروندان عنوان کرد: نکته حائز اهمیت این است که شهرداری های مناطق در ساماندهی مشاغل شهری دخیل هستند و با معرفی زمین هایی با کاربری مناسب می توانند ما را در دستیابی به اهداف مورد نظر یاری کنند.

ابراهیم محمدی حفظ کرامت شهروندان و تکریم ارباب رجوع را از اولویت‌های سازمان دانست و گفت: رضایت شهروندان موتور محرکه این سازمان است و هر چقدر سطح رضایتمندی شهروندان از خدمات این سازمان افزایش یابد، انگیزه و نشاط بیشتری در پرسنل برای عملکرد بهتر ایجاد می‌شود.

وی در خصوص احداث بازارچه پاسداران گفت: این بازارچه در منطقه ای از شهر واقع شده که در حوالی آن محل عرضه مایحتاج عمومی وجود ندارد و اقلامی که در آن عرضه خواهد شد بخش عمده ای از نیاز ساکنان را برطرف می‌کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 5 =