چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰
کد خبر67114

توزیع بیش از ۲۲هزارو ۵۰۰ تن آسفالت در معابر شمالغرب تبریز

توزیع بیش از 22500 تن آسفالت در معابر شمالغرب تبریز در نیمه اول سالجاری

در راستای تداوم اجرای نهضت آسفالت در شمالغرب تبریز، بیش از ۲۲ هزار و ۵۰۰ تن آسفالت در معابر اصلی، فرعی و محلات حوزه استحفاظی منطقه از زمان آغاز فصل کاری، به همت اکیپ های چندگانه آسفالت منطقه توزیع شده است.

به گزارش شهریار، حسین عالی باف شهردار منطقه ۶ با اعلام خبر تداوم بی وقفه عملیات بهسازی معابر گفت: در راستای اجرای دستور شهردار تبریز مبنی بر اجرای نهضت آسفالت ریزی معابر و به منظور تسهیل در تردد شهروندان و تأمین امنیت مسافرین درون شهری و برون شهری، این عملیات با جدیت در دستور کار مدیریت منطقه، قرار گرفته است.

عالی باف افزود: به منظور احیای بافت های قدیمی شهر و ارتقاء زیرساخت های شهری، عملیات بهسازی و ترمیم پیاده روهای محلات مختلف منطقه نیز از جمله در محلات تاریخی فرهنگی قراملک و شنب غازان و محلات کم برخوردار و سایر معابر به همت عوامل اجرائی معاونت فنی و عمرانی منطقه، انجام می شود.

شهردار منطقه ۶ تبریز در پایان اظهار داشت: در همین راستا از زمان آغاز فصل کاری و در ۶ ماهه اول سالجاری بالغ بر ۲۲ هزار و پانصد تن آسفالت به همت اکیپ آسفالت کارگاه امانی معاونت خدمات شهری و اجرائی در قالب لکه گیری و ترمیم آسفالت معابر و اکیپ های آسفالت چندگانه معاونت فنی و عمرانی منطقه در قالب آسفالت ریزی اساسی در سطح محلات به صورت همزمان اجرا شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 13 =