جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸
کد خبر63230

تسریع عملیات احداث پروژه مشارکتی مجتمع تجاری و خدماتی و بزرگترین پارکینگ مکانیزه تبریز

بازدید شهردار از پروژه مشارکتی امام رضا

شهردار منطقه ۲ تبریز از تسریع عملیات احداث مجتمع تجاری و خدماتی و بزرگترین پارکینگ مکانیزه و هوشمند تبریز توسط این منطقه و مشارکت بخش خصوصی خبر داد.

به گزارش شهریار، مجتمع تجاری و خدماتی و بزرگترین پارکینگ مدرن و تمام مکانیزه تبریز در جوار کلینیک امام رضا (ع)، با مشارکت و انعقاد قرارداد با سرمایه گذار بخش خصوصی و از سوی شهرداری منطقه ۲ تبریز در مساحت عرصه ۲۳۵۰ مترمربع، در حال احداث است.

باقر خوشنواز شهردار منطقه ۲ تبریز که با همراهی صمد ستوده مدیر سرمایه گذاری و مشارکت این منطقه از پروژه فوق بازدید می کرد، در حاشیه این بازدید گفت: احداث این پروژه در ۳ قسمت مجزا که شامل کلینیک فعلی امام رضا و مجتمع تجاری و خدماتی در ۱۱ طبقه (طبقه زیرزمین و همکف، طبقه اول و دوم بصورت هایپرمارکت درنظر گرفته شده است) و سایر طبقات بصورت خدماتی و اداری می باشد، با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی کل پروژه، تسریع یافته است.

وی افزود: ضمناً قسمت پارکینگ مکانیزه با گنجایش ۳۰۰ دستگاه خودرو مابین کلینیک فعلی امام رضا و مجتمع تجاری و خدماتی این پروژه با انجام عملیات خاکبرداری، در حال احداث است.

شهردار منطقه ۲ تبریز افزود: با احداث این پارکینگ مکانیزه در جنب کلینیک امام رضا (ع)، به علت همجواری آن با کمربندی آزادی بعنوان یکی از مهمترین و پرترددترین مسیرهای تبریز و نزدیکی به کلینیک شیخ الرئیس که از اهم مراکز درمانی این شهر بشمار می آید، عبور و مرور شهروندان به سهولت و بدون ترافیک امکان پذیر خواهد بود.

شایان ذکر است: سند این پروژه به نام شهرداری می باشد.

اضافه می شود: باقر خوشنواز هفته گذشته از پروژه های عمرانی بازدید کرده و در تداوم بازدید از پروژه ها، همچنین از پروژه های مشارکتی شهرداری منطقه ۲ نیز دیدن کرده است.

نظرات

  • ناصر ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۰۹:۲۷
    0 0
    لطفا یه عکس از خاکبرداری حتی شده نیم متر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 2 =