پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۶
کد خبر60001

معاون فنی و عمرانی شهردار منطقه۹ تبریز خبر داد:
اجرای پروژه های عمرانی منطقه ۹ در سال۹۹ سرعت می گیرد

خاوران

معاون فنی و عمرانی شهردار منطقه۹ تبریز گفت: در راستای استفاده حداکثری از فصل کاری۹۹، برگزاری اکثر مناقصات سال آینده، تا پایان سال جاری انجام می شود.

به گزارش شهریار، سیروس قراچورلو اظهار داشت: با توجه به محدود بودن فصل کاری در تبریز و زمانبر بودن تهیه ی برآورد و اخذ تأییدیه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز، انجام مناقصات عمرانی سال آینده، تا پایان امسال برگزار می شود.

قراچورلو افزود: طولانی بودن پروسه ی انجام و تأیید مناقصات موجب از بین رفتن زمان کاری و بدنبال آن ناقص اجرا شدن پروژه ها طبق برنامه های زمانبندی می شود، که معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه۹ امسال با برگزاری مناقصات سال آینده ، سعی در اجرای پروژه های مصوب عمرانی۹۹ در حداقل زمان و زودتر از برنامه ی زمانبندی شده  با شتاب و سرعت لازم دارد.

معاون فنی و عمرانی شهردار منطقه۹ خاطر نشان کرد: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته ، مناقصات عمرانی سال ۹۹ از جمله آسفالت اساسی، کف سازی بلوار  شیخ شهاب الدین اهری، تکمیل موتورخانه  مرکز همایش های بین المللی تبریز، عملیات نقشه برداری پهپادی، تکمیل ساختمان اداری و پل جانقور تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید و از ابتدای سال۹۹ یک روز هم از فرصت کارها و اقدامات عمرانی از دست نخواهد رفت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 2 =