یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴
کد خبر59898

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز:
نهضت آسفالت با مساعد شدن شرایط جوی در تبریز ادامه می یابد

توزیع 23 هزار تن آسفالت توسط شهرداری منطقه پنج

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز گفت: نهضت آسفالت با مساعد شدن شرایط جوی در تبریز ادامه می یابد.

به گزارش شهریار، بابک شریفی با اعلام خبر آمادگی برای ادامه برنامه های آسفالت ریزی معابر و خیابان ها با دپوی مصالح مناسب گفت: برای اجرای شایسته برنامه های ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی سال۹۹ و استقبال از بهار  و در راستای چاله زدائی و لکه گیری های معابر و خیابان ها که در اثر عملیات زمستانی بوجود آمده است در حال دپوی مصالح مناسب بوده و تلاش خواهیم کرد با مساعد شدن شرایط جوی و با رعایت الزامات و استاندارد های مربوطه، مجددا برنامه های آسفالت ریزی را در سطح شهر آغاز کنیم.

شریفی با اشاره به نزولات آسمانی مناسب در سالجاری و همچنین پایدار بودن سرما گفت: علیرغم بارش برف وسیعی که امسال شاهد بودیم خوشبختانه به نسبت سالهای قبل شاهد خرابی ها و چاله های کمتری در سطح شهر بوده ایم که هرچند ایراداتی وارد بوده و در برخی معابر و خیابانها چاله هایی بوجود آمده است. اما درکل به نسبت سالهای قبل وضعیت آسفالت قابل قبول تر است که این نشان از تلاش های همکاران مرتبط در مجموعه سازمان عمران، معاونت های عمرانی مناطق و کارگاه های امانی بوده است وهمچنین امسال نیز برای اولین بار لکه گیری ها و چاله زدایی ها در سطح شهر با آسفالت سرد آماده مصرف اجرا شد.

مدیر عامل سازمان عمران شهرداری تبریز با اشاره به ناقص ماندن برخی از پروژه های آسفالت ریزی اساسی معابر سطح شهر از جمله بلوار ملت (دیزل آباد) گفت: به جهت برودت هوا و بارش ها برخی پروژه ها ناقص مانده است که از جمله بلوار ملت (دیزل آباد) یکی از آنهاست که امکان اجرای لایه رویه میسر نشده بود و در برخی نقاط نیز صرفا رگلاژ آسفالت انجام گردیده که به محض مساعد بودن شرایط جوی ادامه عملیات گسترده و اجرای لایه رویه آنرا آغاز خواهیم کرد.

شریفی ادامه داد: پروژه نهضت آسفالت تعطیلی نداشته و با مساعد شدن شرایط جوی ادامه عملیات آسفالت ریزی های اساسی  بر اساس اولویت های ابلاغی را اجرا خواهیم کرد. و در شرایط دمایی موجود نیز همکاران محترم مناطق دهگانه در تلاش برای چاله زدایی با استفاده از آسفالت سرد آماده مصرف هستند تا مشکلات ناشی از چاله های ایجاد شده از عملیات زمستانی را به حداقل برسانند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 0 =