سه‌شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹
کد خبر59472

با تحقق ۸۰ درصدی بودجه عمرانی تا دی ماه
شهرداری منطقه پنج تبریز رتبه اول را دربین مناطق و سازمان ها کسب کرد

شهرداری منطقه پنج تبریز رتبه اول را دربین مناطق و سازمانها کسب کرد

بر اساس ارزیابی هایی که معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز از عملکرد بودجه عمرانی مناطق و سازمان ها تا پایان دیماه انجام داده شهرداری منطقه ۵ رتبه اول را کسب کرده است.

به گزارش شهریار ، این مطلب را مهندس میر علی اصغر نساج اعلام کرد و گفت: بودجه عمرانی این‌منطقه در سال جاری هزار و 340میلیارد ریال است که پروژه های اساسی و خدمات محله ای متعددی اجرا و تقدیم شهروندان شده است.

شهردار منطقه پنج افزود: با وجود مشکلات اقتصادی حاکم بر کشور با حمایت های بی دریغ شهردار و اعضای شورای اسلامی کلانشهر تبریز پروژه های عمرانی بدون وقفه اجرا می شوند.

او در ادامه با بیان اینکه در سال جاری پروژه های بزرگی همچون دو رشته مسیرگشایی و تقاطع غیر همسطح حضرت ولی عصر (عج) افتتاح شده اظهار داشت : تا نیمه اول سال آینده چند طرح عمرانی بزرگ ترافیکی به بهره برداری می رسد.

 نساج همچنین ضمن اشاره به ارزیابی صورت گرفته از تحقق بودجه عمرانی مناطق دهگانه و سازمان های شهرداری تا پایان دی ماه امسال در این خصوص گفت : ۸۰/۴۲ درصد بودجه عمرانی شهرداری منطقه ۵ تبریز درسال جاری محقق شده است.

او افزود: در ارزیابی انجام شده شهرداری منطقه ۵تبریز رتبه اول تحقق بودجه عمرانی را در بین مناطق و سازمانهای شهرداری کسب نموده است. مهندس نساج در پایان از تلاش و همت معاونت فنی وعمرانی منطقه قدردانی نمود وابراز امیدواری کرد این موفقیت ها تداوم داشته باشد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 5 =