یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷
کد خبر59408

تخریب واحدهای غیرمجاز در شهرداری منطقه ۷ تبریز

تخریب واحدهای غیرمجاز در منطقه 7 تبریز

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه ۷ تبریز از تخریب واحدهای غیرمجاز در منطقه در اجرای رای کمیسیون قانون ماده ۱۰۰ شهرداری ها با حکم قضایی خبر داد.

به گزارش شهریار، یعقوب غیور با اشاره به ماده ۱۰۰ قانون شهرداری‌ها گفت: طبق آئین نامه اجرایی ماده ۳۳ قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان که توجه ویژه‌ای در جلوگیری از بروز تخلفات ساختمانی دارد، برخورد قاطع و حداکثری با تخلفات ساختمانی و افرادی که در انجام وظایف اجرایی و نظارتی خود قصور داشته‌اند، ضروری است.

او یادآور شد: املاکی که تخلفاتی همچون تراکم اضافه، تجاوز به معابر شهری، تغییر کاربری دارند برای رسیدگی به کمیسیون ماده ۱۰۰ ارسال می‌شوند که در این کمیسیون رأی به تخریب یا جریمه صادر می‌شود.

غیور با بیان اینکه متاسفانه پدیده شوم تخلفات ساختمانی و کثرت ساخت سازهای غیرمجاز در شهر، معضلی است که بازنده آن مردم و شهرداری و برنده آن سودجویان ساخت سازهای غیرمجاز هستند، اظهار داشت: از شهروندان منطقه درخواست می‌شود برای جلوگیری از مشکلات ناشی از ساخت و ساز غیر مجاز، پیش از هرگونه عملیات احداث و ساخت بنا مراحل قانونی لازم را طی کرده و با مجوز اقدام کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 9 =