سه‌شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
کد خبر59398

خدمت با اخلاص به مردم، باعث ماندگاری نام انسان ها می شود

جلسه روشنگری شهید  قاسم سلیمانی

راوی هشت سال دفاع مقدس در جمع بسیجیان و کارکنان شهرداری منطقه ۲گفت: تلاش و خدمت با اخلاص به مردم باعث ماندگاری نام انسان ها می شود.

به گزارش شهریار، به همت پایگاه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی (ع) شهرداری منطقه۲ و با حضور باقر خوشنواز شهردار منطقه، داود فتحی جانشین حوزه ۲ شهید علمی، معاونین و مدیران و جمع کثیری از بسیجیان و کارکنان، جلسه روشنگری و بصیرت افزائی گرامیداشت یاد و خاطره "سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی" در محل آمفی تئاتر منطقه دو برگزار شد.

در این جلسه حاج جواد غفاری استاد دانشگاه با عنوان اینکه کار و خدمت خالصانه برای مردم علاوه بر رضایت خداوند متعال، موجب ماندگاری انسان ها می شود گفت: دشمن همواره تلاش بیهوده ای بکار بسته تا نام و یاد فرماندهان شجاع و پرافتخار را از اذهان عمومی پاک کند، نام شهدا و جوانان رشیدی که خالصانه برای مردم تلاش کردند و در مقابل دشمن قامت راست کردند تا ما قامتمان خم نشود.

راوی هشت سال دفاع مقدس در ادامه سخنان خود افزود: حتی جنایت اخیر امپریالیسم جهانی (آمریکا) که موجب شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی شد و آمریکا سعی داشت نام پرافتخار این شهید را از بین ببرد، باز توطئه اش نتیجه ای نداشت چرا که شهید سلیمانی در طول نبرد با دشمنان افتخارات بسیاری بدست آورد تا جائی که نشان گهربار ذوالفقار را از رهبر عظیم الشان دریافت نمود.

او ضمن تاکید به اخلاص بیشتر و ارائه خدمات بهینه به شهروندان، از شهید مهدی باکری بعنوان به یادماندنی ترین شهردار یاد نمود و گفت: باکری علاوه بر خدمت به مردم در کسوت شهردار، در جبهه های نبرد با دشمن نیز از فرماندهان به نام هشت سال دفاع مقدس بود.

راوی هشت سال دفاع مقدس همچنین از شهدای گرانقدری همچون شهید مصطفی چمران و شهید عباس بابائی نیز یاد نموده و اظهار داشت: تمامی تلاش ما انسان ها از جانب خداوند متعال رصد می شود، پس سعی کنید کارهایتان با بصیرت و دانائی بیشتری انجام گیرد تا مورد رضایت خداوند متعال باشد.

او در خاتمه سخنان خود تبعیت با بصیرت از رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی را وظیفه تمامی بسیجیان و مردم عنوان کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 6 =