دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱
کد خبر59147

مربی تیم فوتبال تراکتور:
تلاش می‌کنیم تا بازی با پرسپولیس به آمادگی بدنی صددرصدی برسیم

تراکتور

مربی بدنسازی تیم فوتبال تراکتور گفت: تلاش می‌کنیم تا بازی با پرسپولیس، به آمادگی بدنی صددرصدی برسیم.

به گزارش شهریار، حمیدرضا جودکی‌نژاد در خصوص حضورش در این تیم به عنوان مربی بدنساز اظهار کرد: زمانی که به تیم تراکتور ملحق شدم، بازیکنان را از نظر بدنی ارزیابی کردم تا بدانم در چه سطح آمادگی هستند و بر اساس آن، برنامه‌ریزی‌های خود را برای آماده‌سازی بدنی آن‌ها آغاز کردیم.

او افزود: از ابتدای اردوی نیم‌فصل آنتالیا، روی فاکتورهای برنامه‌ریزی شده کار می‌کنیم و تاکنون نیز میزان آمادگی بازیکنان بسیار عالی بوده است.

جودکی‌نژاد خاطرنشان کرد: از آن چیزی که تا این جای اردو از بازیکنان از نظر سطح آمادگی توقع داشتم، جلوتریم و بازیکنان هم تاکنون همت کرده و صبح و عصر تمرین می‌کنند؛ یکسری فاکتورهای دیگری هم وجود دارد که به مرور زمان روی آن‌ها کار می‌کنیم تا به امید خدا در روز بازی مقابل پرسپولیس، به ۱۰۰ درصد آمادگی برسیم.

او در خصوص شرایط اردوی آنتالیا گفت: این اردو از نظر شرایط محیطی و امکاناتی که داراست، در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد و شرایط برای ریکاوری بعد از تمرینات در درون خود هتل مهیاست و همان اصلی که در فاصله دو تمرین، باید ذخایر انرژی به بدن برگردد، در این اردو به خوبی رعایت می‌شود و بازیکنان با انرژی وارد تمرین می‌شوند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 1 =