پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
کد خبر58235

«بازار خودرو» به زودی در شرق تبریز به بهره برداری می‌رسد

بازار خودرو

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز از تکمیل و افتتاح بازار خودرو شرق تبریز در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش شهریار، ابراهیم محمدی با اشاره به اینکه این بازار در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید اظهار داشت: بازار خودرو شرق تبریز با مشارکت بخش خصوصی و در زمینی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع با زیر بنای ساختمان اداری به مساحت 4هزار مترمربع و گنجایش همزمان ۵۰۰ خودرو در ۲ سالن سرپوشیده و ۲ پارکینگ روباز، همه روزه به مراجعه کنندگان خدمات دهی خواهد کرد.

او از افتتاح و بهره برداری این بازار در شرق تبریز خبر داده و افزود: با پیشرفت و گستردگی جمعیت شهر تبریز و با توجه به اینکه در مبادی ورودی شرق تبریز هیچ‌گونه بازار خودرویی وجود ندارد، با بهره برداری از این بازار همشهریان عزیز می توانند با کاهش سفرهای درون شهری به دور از ترافیک، اتلاف وقت، آلودگی هوا و صرفه جویی در هزینه ها از این بازار بازدید و با حذف واسطه گری خودروی مورد نظر خود را خریداری کنند.

محمدی ابراز امیدواری کرد که با گسترش تعاملات با بخش خصوصی و با توسعه هدفمند میادین میوه وتره بار و بازارهای خودرو، بتوانیم عملکرد خوبی در این حوزه داشته باشیم.

بازار خودرو شرق تبریز متشکل از دفتر خانه، (ثبت قولنامه و سند)، واحد کارشناس فنی خودرو، بازدید اصالت خودرو و تشخیص هویت، تست رنگ توسط کارشناسان خبره و نمایندگی بیمه گذاری خودرو و دیگر خدمات رفاهی مانند رستوران و استراحتگاه برای مراجعه کنندگان از شهرهای دیگر نیز تعبیه شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 0 =