یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
کد خبر56552

توزیع کتب آموزش شهروندی در نواحی ۵ گانه آموزش و پرورش تبریز

آموزش شهروندی

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز گفت: کتب آموزش شهروندی در نواحی پنج گانه آموزش وپرورش بین۳۱۰ هزار دانش آموز  توزیع و در نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز به نمایش گذاشته می‌شود.

به گزارش شهریار، حجت الاسلام احمد حمیدی در جلسه مدیران ستادی این معاونت با بیان اینکه این کتاب‌ها در هفته هاتی آتی طی مراسمی با حضور یک مقام عالی کشوری رونمایی خواهد شد، اظهار داشت: برای تدریس این کتاب‌ها حدود یک هزار و ۲۰ نفر مدرس از معلمان و مربیان مدارس ابتدایی و پیش دبستانی آموزش و پرورش و مربیان مراکز فرهنگی شهرداری آموزش دیده اند.

او ادامه داد: این مباحث با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش استان، از مقطع ابتدایی تا دبیرستان برای دانش آموزان تبریزی آموزش داده می شود.

حجت الاسلام حمیدی با تأکید بر لزوم اثربخشی برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی به شاخص‌ها و محورهای اصلی فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی شهرداری اشاره کرده و افزود: ایجاد و افزایش سطح نشاط و شادابی عمومی، توجه یکسان به تمامی موضوعات و شاخه‌های فرهنگ و هنر، توجه به ترویج ارزش‌های ایثار و شهادت، بسترسازی برای اعتلای شعائر و ارزش‌های دینی و انقلابی، مشارکت و همکاری هدفمند و هم‌سو با نهادها و تشکل‌های مردم نهاد، توزیع متوازن و عادلانه مراکز فرهنگی هنری در مناطق شهری مدیریت متمرکز مراکز فرهنگی هنری و ایجاد و توسعه بسترهای جدید اجتماعی فرهنگی در سطح شهر تبریز از جمله اهداف و محورهای فعالیتی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری در سطح کلان به شمار می رود.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز همچنین در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در ادامه همایش ملی «شهر پایدار و گام دوم انقلاب» نشست های تخصصی گام دوم انقلاب با حضور کارشناسان و معاونت های حوزه‌های  تخصصی شهرداری جهت عملیاتی و کاربردی کردن مقالات این همایش در برنامه ریزی شهری برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 6 =