یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸
کد خبر56551

مشاور شهردار تبریز در امور بانوان عنوان کرد:
تداوم دوره‌های توانمندسازی بانوان تبریزی در تمام طول سال

زنان سرپرست

مشاور شهردار تبریز در امور بانوان گفت: کلاس‌های توانمندسازی و فرهنگی در تمام طول سال توسط شهرداری تبریز در پارک‌های بانوان، فرهنگسراها و مراکز فرهنگی برای بانوان تبریزی برگزار می شود.

به گزارش شهریار، شبنم خداخواه در گفتگو با برنامه تلویزیونی تبریزیم اظهار داشت: شهرداری تبریز به خصوص شهردار تبریز همواره نگاهی مثبت به حوزه بانوان و فعالیت‌های این حوزه داشته است.

او ادامه داد: نیمی از فعالیت‌هایی که در راستای وظایف فرهنگی - اجتماعی شهرداری در تبریز انجام می‌شود،  مربوط به حوزه بانوان است و شهرداری تبریز با نگاهی ویژه در راستای حل مسائل مربوط به حوزه زنان و موضوعات و مشکلاتی که در فضاهای شهری برای زنان اتفاق می افتد، اهتمام ویژه دارد.

خداخواه خاطرنشان کرد: شهرداری نهادی فرهنگی و اجتماعی است که خدمات آن در حوزه بانوان مصداق های مختلفی دارد که از جمله اقدامات ما در حوزه بانوان، خدماتی است که به طور روزمره در فرهنگسراها، پارک های بانوان و مراکز فرهنگی شهرداری برگزار می شود.

مشاور شهردار تبریز در امور بانوان یادآور شد: زنان تبریزی می‌توانند از این فعالیت‌ها همچون نمایشگاه‌ها استفاده کنند و در راستای توانمندی های خود قدم بردارند.

او تصریح کرد: کلاس‌های توانمندسازی برای بانوان همچون کلاس‌های ورزشی، فرهنگی و هنری که در جهت توانمندسازی بانوان و به خصوص زنان سرپرست خانوار در طول سال برگزار می شود، از دیگر این اقدامات است.

خداخواه با اشاره به بازارچه حمایتی از تولیدات زنان که در روزهای اخیر در پارک بانوان آنا برپا شد، اظهار داشت: بازارچه حمایتی زنان سرپرست خانوار که در روزهای اخیر برگزار شد، یک نمونه از این اقدامات است. نمایشگاه‌های فصلی که در فرهنگسراها برگزار می شود در راستای کمک به اقتصاد خانواده خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 5 =