سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹
کد خبر55499

شهردار منطقه ۵ تبریز خبر داد:
پروژه‌های ترافیکی و فرهنگی منطقه ۵ تا دو ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد

نساج

شهردار منطقه ۵ تبریز گفت: مسیر گشایی ۲۴متری فرشته جنوبی و احداث فرهنگسرای مرزداران تا دوماه آینده به بهره برداری می‌رسند.

 به گزارش شهریار، میر علی اصغر نساج در گفتگو با برنامه تلویزیونی تبریزیم با اعلام این خبر اظهار داشت: علاوه بر این دو طرح عمرانی، سایر پروژه ها نیز فعال شده اند و طبق زمان‌بندی در حال اجرا هستند.

وی همچنین از سرعت یافتن اجرای عملیات عمرانی  پل دوم اتوبان ولایت، فاز دوم بزرگراه دو کمال و سنگفرش کردن مهرانه رود خبرداد و گفت: با وجود مشکلات مالی با تحقق ۸۲ درصدی بودجه رتبه اول را دربین مناطق دهگانه شهرداری کسب کرده ایم.

نساج در ادامه بابیان اینکه طرح های عمرانی راکد و نیمه تمام فعال شده است اظهار داشت: فاز دوم بزرگراه دو کمال به طول ۱۵۰۰ متر، پل دوم اتوبان ولایت، باندکندروجنوبی جاده تهران، مسیر گشایی ۲۴متری فرشته جنوبی و فرهنگسرای مرزداران با سرعت در حال اجرا هستند.

شهردار منطقه ۵ تبریز افزود: فرهنگسرای مرزداران که پنجمین فرهنگسرای این منطقه است و مسیر گشایی فرشته تا دو ماه آینده قابل بهره برداری خواهند بود.

وی در این رابطه افزود: برای اجرای این دوپروژه به غیر از تملک، ۶۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

نساج فعال سازی بازارچه میوه و تره بار در مرزداران را از دیگر اقدامات برشمرد و دراین رابطه اظهار داشت: با انتخاب پیمانکار جدید بازارچه میوه و تره بار مرزداران با ۲۰ میلیارد ریال هزینه افتتاح و جهت بهره برداری به سازمان میادین شهرداری واگذار می‌شود.

شهردار منطقه ۵ تبریز به افزایش سرانه فضای سبز نیز اشاره کرده و گفت : امسال در سطح حوزه ۳۵ هزار متر مربع بر مساحت فضای سبز افزوده شده است.

وی افزود: تا دوماه آینده ۳۰ هزار متر مربع دیگر بر مساحت فضای سبز سطح حوزه اضافه خواهد شد.

نساج در پایان گفت: احداث دو پارک محله ای در مرزداران و کوی ولی امر جزو برنامه کاری سال جاری این منطقه است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 4 =