شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
کد خبر55468

آیین گرامیداشت روز خبرنگار در تفرجگاه عینالی تبریز برگزار شد

روز خبرنگار

آیین گرامیداشت روز خبرنگار با حضور خانواده رسانه و صاحبان قلم به همت اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز و خانه مطبوعات استان در پارک آبشار ایستگاه اول تله کابین تبریز برگزارشد.

به گزارش شهریار، مراسم بزرگداشت روز خبرنگار با حضور محمدحسین حسن زاده مدیرکل اداره سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز، فیروزیان مدیرعامل سازمان عون بن علی شهرداری تبریز، تقی زاده معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و شهردار سهند و جمعی از اعضای خانه مطبوعات آذربایجان شرقی با حضور خبرنگاران و اصحاب قلم برگزار شد.

مدیر اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز ضمن تبریک روز خبرنگار و تقدیر از همکاران رسانه ای و مطبوعاتی به ویژه در حوزه سلامت و امور اجتماعی خدمات اصحاب رسانه را قابل توجه و ارزشمند عنوان کرد.

محمد حسین حسن زاده افزود: روز خبرنگار، در حقیقت یادآور اراده عظیم مردان و زنانی است که برای بازگویی حقایق، پرچم مقدس اطلاع رسانی را بر دوش گرفته و چراغ راه جامعه شده اند.

گفتنی است، در این مراسم از زوج های موفق در عرصه خبر و همکاران تلاشگر رسانه ای و از سه نفر از اهالی  عرصه خبر که در حوزه سلامت و امور اجتماعی فعال هستند، تجلیل به عمل آمد.

در پایان مراسم به قید قرعه به ۱۰ نفر از شرکت کنندگان در مراسم هدایایی از طرف سازمان ورزش و جوانان و اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز تقدیم شد.

همچنین ارائه خدمات ویزیت رایگان (پزشک عمومی و غربالگری تست قندخون، فشارخون، مشاوره های تغذیه ای و مامایی ...) از دیگر بخش های این برنامه بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 11 =