دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳
کد خبر54773

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز:
المپیاد ورزشی کارکنان قدم بزرگی در افزایش روحیه کارکنان شهرداری تبریز است/ قانون عدم تیمداری شامل پایه ها هم می شود

قدوسی

برگزاری المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری تبریز قدم بزرگی در راستای افزایش نشاط و روحیه جامعه بزرگ کارکنان خدوم شهرداری تبریز است.

حجت الاسلام والمسلمین حسین قدوسی امروز در حاشیه برگزاری مراسم قرعه کشی مسابقات فوتسال و والیبال نخستین المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری تبریز در گفتگو با خبرنگار شهریار، با بیان مطلب فوق، گفت: چنین اقداماتی باید زودتر اتفاق می افتاد اما اکنون هم دیر نشده من اعلام می کنم که سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با تمام امکانات در خدمت برگزاری این المپیاد است.

وی ادامه داد: من به مسئولان برگزاری المپیاد تذکر دادم که مسابقات باید با نظم، دقت و قانونمندی برگزار شود.

قدوسی در خصوص اینکه چرا تیم های پایه شهرداری تبریز در آستانه شروع مسابقات هنوز شکل نگرفته اند، گفت: شورای شهر دستور می دهد و ما اجرا کننده هستیم. شورای شهر هزینه کردن و اقدام در خصوص تیم های پایه را غیرقانونی اعلام کرده است.

وی افزود: بر اساس دستورالعمل شورای حل اختلاف، شهرداری تبریز حق تیمداری ندارد. شورا نیز چنین تفسیر می کند که این قانون شامل تیم های پایه نیز می شود.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز عنوان کرد: ما می خواهیم به جوانان خدمت کنیم. از طرفی اما قانون دست ما را بسته است و ما هم نیامده ایم که کار غیر قانونی انجام دهیم و در این مورد باید شورا تصمیم بگیرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 1 =