سه‌شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹
کد خبر54564

در جلسه شورای سیاستگذاری رسانه های شهردار تبریز مطرح شد/
برنامه تلویزیونی «تبریزیم» با تصویب سیاست‌های کلی از تیرماه پخش می‌شود

شورای رسانه

در نخستین جلسه شورای سیاست گذاری رسانه ای شهرداری تبریز، آیتم های برنامه تلویزیونی تبریزیم مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش شهریار، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز در ابتدای این جلسه با تشریح آخرین وضعیت برنامه مشارکتی تبریزیم گفت: این برنامه از بهمن ماه به منظور بررسی و سیاستگذاری جدید تعطیل شده است.

سعید حاجی زاده افزود: در این مدت با حضور کارشناسان متعدد این برنامه و نتایج آن مورد بررسی قرار گرفته و آیتم های آن تغییر خواهد کرد.

این مدیر شهرداری تبریز تاکید کرد: در دوره جدید برنامه تبریزیم عمده زمان برنامه بر اساس درخواست مخاطبان و شهروندان تهیه می شود.

او گفت: افزایش جذابیت، پاسخ به نیاز مخاطبان، آموزش شهروندی و اعلام خدمات و اقدامات شهرداری از اصلی ترین اهداف برنامه در دوره جدید است.

سعید حاجی زاده با اشاره به اینکه پخش برنامه تبریزیم از ابتدای تیرماه آغاز می شود اظهار داشت: هر قسمت از برنامه ۳۵ دقیقه است که در مناسبت های مختلف به صورت جنگ پخش می شود.

در ادامه این جلسه شهرام دبیری نماینده شورای شهر در شورای سیاستگذاری رسانه ای شهرداری تبریز با بیان اینکه باید تلاش کنیم تا ایتم های برنامه کوتاه باشد گفت: استفاده از برنامه سازان جوان و با انگیزه که در تولید انیمیشن فعال هستند در این برنامه در دستور کار قرار بگیرد.

او ادامه داد: انیمیشن هایی که تولید می شود برای تاثیرگذاری بیشتر باید به زبان محلی تولید شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر گفت: طنز اجتماعی نیز باید در این برنامه یکی از آیتم های اصلی باشد و رفتارهای احتمالی نامناسب کارکنان شهرداری و شهروندان را به تصویر بکشد.

کریم صادق زاده سخنگوی شورای شهر تبریز نیز با قدردانی از طرح ارائه شده برای برنامه تبریزیم گفت: بر اساس مصوبه شورای شهر این برنامه به جای آنکه دنبال تعریف کردن از شهرداری باشد باید دنبال پیدا کردن مشکلات شهروندان بوده و با رفع آنها رضایتمندی در بین شهروندان را بیشتر کنیم.

شورای سیاست گذاری رسانه ای شهرداری تبریز بر اساس مصوبه شورای شهر تبریز در تبصره های دائم بودجه سال ۱۳۹۸ تشکیل شد. این شورا موظف است کلیه برنامه های رسانه ای شهرداری را بررسی و تدوین کند. این شورا متشکل از شهردار تبریز، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز، معاون فرهنگی یا مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز و دو عضو شورای اسلامی شهر تبریز است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 0 =