سه‌شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸
کد خبر54557

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری عنوان کرد؛
تدارک طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی، با حضور پررنگ خانواده شهرداری

قدوسی

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: خانواده شهرداری تبریز، نقش پررنگی در جامعه هدف طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی سازمان خواهند داشت.

به گزارش شهریار به نقل از امور ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی در دیدار با مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار، از پیش‌بینی طرح‌های غنی‌سازی اوقات فراغت و برنامه‌های بانشاط فرهنگی، خبر داد و افزود: بخشی از این طرح‌ها، با اولویت جامعه هدف خانواده شهرداری تبریز تدارک دیده شده‌است.

وی به پیشینه سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار، اشاره و خاطرنشان کرد: این سازمان در سال‌های دور، با عنوان سندیکا فعالیت داشت و تلاش‌گران آن، از قدیم، جزو خوش‌نام‌ترین و معتبرترین افراد جامعه به شمار رفته‌اند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی، فعالان حوزه حمل‌ونقل بار را قشری تاثیرگذار و پرتلاش توصیف کرد و افزود: در برابر زحمات سنگینی که این عزیزان، متحمل می‌شوند، برگزاری جشنواره‌های حمل‌ونقل، تقدیر از رانندگان نمونه، جُنگ‌ها و برنامه‌های بانشاط فرهنگی در مناسبت‌های مختلف، می‌تواند یک ایده‌ای کارساز باشد.

فاضل نادری، مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار نیز در این دیدار، با تبریک انتصاب حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی، گفت:  سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار در کنار اهداف فنی و خدماتی خود، سعی دارد در برنامه‌های فرهنگی حمل‌ونقل و ترافیک نیز فعال باشد.

وی اضافه کرد: در این راستا، آماده همکاری‌ با سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی هستیم و امیدواریم این همکاری‌ها، در ارتقای فرهنگ ترافیک و روحیه و رفتار فعالان‌ حمل‌ونقل، تاثیرگذار باشد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 0 =