پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲
کد خبر54097

قدردانی پارلمان شهری از شهرداری تبریز

مهار آتش سوزی بزرگ در بازار  توسط آتش نشانان فداکار

سخنگوی شورای شهر تبریز از تلاش مجدانه نیروهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز در اطفاء سریع آتش سوزای سرای دو دری(ایکی قاپولی لار) قدردانی کرد.

به گزارش شهریار، کریم صادقزاده تبریزی با بیان این مطلب افزود: تلاش های دکتر ایرج شهین باهر شهردار تبریز به دلیل حضور در نخستین دقایق آتش سوزی در محل و در اختیار گرفتن فرماندهی عملیات اطفا حریق شایسته تقدیر است.

صادقزاده تبریزی به عنوان سخنگوی شورای شهر تبریز همچنین از مدیرعامل سازمان آتش نشانی و تیم عملیاتی این سازمان در اطفاء این آتش سوزی تشکر کرده و گفت: نیروهای آتش نشانی شهرداری تبریز بارها، فداکاری و جانفشانی مثال زدنی خود را در حوادث مختلف نشان داده‌اند.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی تبریز اظهار داشت: متاسفانه شامگاه چهارشنبه در سرای دودری بازار تبریز (ایکی قاپولی لار)، آتش سوزی مهیبی اتفاق افتاد که با حضور به موقع، تلاش ها و از خودگذشتگی‌های بی نظیر آتش نشانان زحمتکش تبریز در کمتر از پنج ساعت، عملیات اطفاء حریق صورت گرفت.

وی افزود: این تلاش به موقع مانع از وارد شدن خسارات بیشتر به دیگر مغازه ها و اصناف بازار شده است که قدم بسیار مهم و ارزشمندی در جهت حفظ این اثر مهم تاریخی و هویتی شهرمان بود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز در پایان خاطرنشان کرد: ضروری است تا علت وقوع چنین اتفاقات تلخ و زیان بار، توسط کارشناسان ریشه یابی شود تا دوباره شاهد چنین حوادثی نباشیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 5 =