پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۸
کد خبر53836

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی؛ مهمان نمایشگاه خیریه سازمان فرهنگی شهرداری تبریز

نمایشگاه

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی از نمایشگاه خیریه جمعی از هنرمندان هنرهای تجسمی در گالری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز بازدید و از آثار آن خریداری کرد.

به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، محمد وحدتی در بازدید از نمایشگاه خیریه ضمن قدردانی از اقدام خیرخواهانه این سازمان در فراهم آوردن زمینه برای برپایی چنین نمایشگاه هنری گفت: اگر در تمام حوزه ها با دید هنری وارد شویم قطعا در جامعه می توانیم موثرتر واقع شویم.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سخنرانی و جلسات دیگر تاثیرگذاری خود را در میان مردم جامعه از دست داده اند، اظهار داشت: ضروریست سیاست ها و روش کاری خود را عوض کرده و با دید هنری در حوزههای مختلف وارد شویم تا هم موثرتر واقع شده و هم در پیشبرد اهداف اقتصادی، علمی، فرهنگی و حتی صنعتی به توسعه دست یابیم.

محمد وحدتی در این میان ضمن ارزشمند دانستن اقدامات و فعالیتهای سازمان فرهنگی هنری شهرداری در فرهنگسازی و توسعه فعالیت های فرهنگی هنری در جامعه گفت: برنامه های این سازمان با جلب مشارکت هنرمندان بسیار قابل توجه است و از سوی دیگر در جامعه خود هنرمندان موفق اما شناخته نشده بسیاری هم داریم که ضروریست با همت این نهاد فرهنگی و هنری شاهد ظهور این سرمایه های انسانی در جامعه خود باشیم.

گفتنی است؛ رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی ضمن بازدید از نمایشگاه خیریه جمعی از هنرمندان هنرهای تجسمی در گالری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز به نفع آسیب دیدگان سیل سه اثر خریداری کرد.

این نمایشگاه از دوم تا پنجم اردیبهشت ماه از ساعت ۱۶ تا ۱۹، در مجتمع جواهر واقع در بلوار استاد شهریار، میزبان علاقه‌مندان هنر خوشنویسی و خریداران آثار هنری است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 17 =