یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
کد خبر53685

در ادامه سفر به استان‌های سیل‌زده کشور؛
شهردار تبریز در پل‌دختر حضور یافت

بازدید شهردار تبریز از شهر سیل زده پل دختر

شهردار تبریز به همراه فرمانده سپاه عاشورا از شهرستان سیل‌زده پل‌دختر واقع در استان لرستان بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت و نیازهای امدادی قرار گرفت.

به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر در ادامه سفر خود به استان‌های سیل‌زده غرب کشور، پس از ایلام، از طریق سفری هوایی در شهرستان پل‌دختر استان لرستان حضور یافت.

شهین‌باهر در این سفر از رفت و روب واحدهای مختلف آسیب‌دیده در پل دختر بازدید کرد و پای صحبت‌های اهالی منطقه نشست.

او همچنین از امکانات و خدمات گروه‌های جهادی سپاه عاشورا آذربایجان شرقی بازدید کرد. انجام خدماتی همچون نظافت شخصی ساکنین پل‌دختر، تامین خوراک مورد نیاز، اجرای برنامه‌های بانشاط برای کودکان، برپایی ایستگاه صلواتی، قالیشویی صلواتی از جمله خدماتی است که گروه‌های جهادی سپاه عاشورا به ساکنان آسیب‌دیده پل‌دختر ارائه می‌کنند.

شهردار تبریز همچنین دیروز در مناطق سیل‌زده استان ایلام از جمله روستاهای "چم‌روته" و "چمه شیر" از توابع شهرستان سیروان با بالگرد و قایق موتوری بازدید کرده بود.

۱۲ فروردین‌ماه سال جاری بلافاصله بعد از وقوع سیلاب در پل‌دختر، با دستور شهردار تبریز ۴ آتش نشان و ۱۸ نفر از نیروهای خدماتی شهرداری تبریز با تجهیزات مورد نیاز به لرستان اعزام شده بودند.

برخی از استان‌های کشور از جمله گلستان، ایلام، لرستان و... از ابتدای سال جاری بر اثر بارش شدید باران، دچار بروز سیلاب‌های کم‌سابقه‌ای شدند که خسارات زیادی در پی داشته است. امدادرسانی به سیل‌زدگان توسط شهرداری تبریز همچنان ادامه دارد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 2 =