شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳
کد خبر53658

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علی خبر داد:
پارکینگ جدید تفرجگاه عینالی با هدف افزایش ظرفیت پارک خودرو احداث شد

پارکینگ عینالی

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت گفت: در راستای افزایش امکانات خدماتی تفرجگاه عینالی، با احداث پارکینگ جدید ۲۰۰ دستگاه خودرو به ظرفیت پارکینگ‌ها اضافه شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت، شمس الله فیروزیان با اعلام این خبر اظهار داشت: با توسعه و بهبود امکانت رفاهی و تفریحی در تفرجگاه عینالی شاهد افزایش آمار گردشگران تفرجگاه عینالی نسبت به سال‌های گذشته هستیم که با توجه به فرا رسیدن فصل گردشگری با احداث پارکینگ جدید به نیازهای آتی تفرجگاه پاسخ داده شد.  

فیروزیان افزود: به لحاظ موقعیت ژئوتکنیکی و توپوگرافی محل که موجب تخریب آسفالت در مدت زمان کوتاه می گردد همچنین به منظور کاهش هزینه های نگهداری و اجرا، جهت تثبیت بستر پارکینگ از آسفالت تراشه استفاده شده است.

وی با بیان اینکه کلیه عملیات عمرانی در احداث پارکینگ جدید به صورت امانی انجام گرفته است، اظهار داشت: پارکینگ شماره ۶ تفرجگاه عینالی با تلاش همکاران سازمان، بدون ایجاد بدهی به اشخاص حقیقی و پیمانکاران بخش خصوصی به بهره برداری رسید.

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت با اشاره به ضرورت افزایش ظرفیت پارکینگ‌های تفرجگاه نسبت به افزایش بازدیدکنندگان افزود: محل احداث پارکینگ شماره ۷ نیز به گنجایش تقریبی ۱۲۰ دستگاه خودرو پس از مطالعات و مکانیابی در حال آماده سازی می باشد که عملیات خاکبرداری و تسطیح آن به اتمام رسیده است.

فیروزیان در پایان با دعوت از بخش خصوصی برای احداث پارکینگ‌های طبقاتی گفت: با توجه به حجم استقبال شهروندان و گردشگران عزیز توسعه پارکینگ‌های تفرجگاه عینالی اجتناب ناپذیر است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 2 =