پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱
کد خبر53643

شهردار تبریز در حاشیه تجمع اعتراضی مردم تبریز به تروریستی خواندن سپاه پاسداران توسط ترامپ:
تروریست خواندن سپاه توسط ترامپ، نشان حقانیت این نیروی مردمی است

محکمیت اقدام دولت امریکا در تبریز با حضور مدیران ارشد استان

شهردار تبریز گفت: امروز سرزمین اسلامی به داشتن پاسدارانی که در علم و اعتقاد ممتاز هستند بر خود می‌بالد و این ایمان و اقتدار فرزندان انقلاب در منطقه زبونی دشمن را رقم زده است.

ایرج شهین باهر  در حاشیه تجمع اعتراضی مردم تبریز به تروریستی خواندن سپاه پاسداران توسط ترامپ در گفتگو با شهریار اقدام دولت ایالات متحده امریکا در تروریستی خواندن سپاه را خصمانه خوانده و اظهار داشت: اقتدار روزافزون سپاهیان اسلام دشمن را خشمگین‌تر از قبل کرده، از اینرو به ترفند پوسیده اتهام و تهدید روی آورده اند و پاسداران مقتدر را تروریسم می خوانند.

ایرج شهین باهر ادامه داد: باید خداوند را شکر گفت که دشمنان ما را، از نادانان روزگار قرار داده تا اقدامی انجام دهند که حتی در سرزمین خودشان هم خریدار نداشته باشد.

وی همچنین با تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار و جانباز، تصریح کرد: سوم شعبان سالروز ولادت اسوه آزادگان جهان است و انتخاب این روز به عنوان روز پاسدار نشان از آزادگی و پایمردی این سربازان رشید اسلام دارد. فرزندان رشیدی که لباس پاسداری به تن کرده‌اند بی شک شاگردان ممتاز مکتب سرور و سالار شهیدان اند.

شهردار تبریز تاکید کرد:شهادت فرزندان اسلام در راه آزادی مردم منطقه از دستان تروریسمی که مورد حمایت امپریالیسم غرب بود گواهی زنده بر کذب بودن ادعای ترامپ است.

ایرج شهین باهر افزود: بنده نیز به نمایندگی از مردم تبریز این اقدام خصمانه را محکوم و  حمایت خود را از پاسداران سرزمین اسلامی اعلام می کنم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 1 =