چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶
کد خبر53632

تقدیر فرماندار پل‌دختر از استاندار آذربایجان شرقی و شهردار تبریز

پل دحتر کراپ

فرماندار پل‌دختر از استاندار آذربایجان شرقی و شهردار تبریز به‌خاطر اعزام نیروهای امدادی برای کمک به سیل‌زدگان این شهرستان تقدیر کرد.

به گزارش شهریار، نعمت‌الله دستیاری در پایان عملیات نیروهای امدادی شهرداری تبریز در شهرستان پل‌دختر استان لرستان گفت: نیروهای امدادی شهرداری تبریز در کمک به سیل‌زدگان سنگ تمام گذاشتند.

وی افزود: بنده به نمایندگی از مردم پل دختر، از فعالیت امدادی شبانه‌روزی نیروهای شهرداری تبریز، تقدیر و تشکر می‌کنم.

از روز ۵ فروردین سال جاری، همزمان با اعلام سازمان هواشناسی مبنی ورود سامانهٔ بارشی متراکم در جنوب و غرب ایران، بر اثر بارندگی‌های شدید در شهرهای استان لرستان از جمله معمولان، دورود، خرم‌آباد، پلدختر و ویسیان سیل ایجاد شد.

 این سامانهٔ بارشی در دو موج در تاریخ‌های ۵ تا ۹ فروردین و نیز موج دوم از ۱۱ تا ۱۳ فروردین موجب ایجاد سیلاب و خسارت در شهرستان‌های استان لرستان شد. در این استان شهر پلدختر بیش‌ترین بارش را با ۱۰۸ میلی‌متر در تاریخ ۵ فروردین داشت.

۴نفر از نیروهای آتش نشانی و ۱۸نفر از نیروهای خدماتی شهرداری تبریز ۱۲فروردین، با دستور شهردار تبریز برای کمک به سیل‌زدگان عازم شهرستان پل دختر در استان لرستان شده بودند. علاوه بر این اکیپ‌های امدادی دیگری نیز از سوی شهرداری تبریز در آق‌قلا و استان ایلام به امدادرسانی به هم‌وطنان سیل‌زده خود مشغول بودند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 5 =