سه‌شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۰
کد خبر53061

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:
اجرای پروژه مسیرگشایی ارک در ۵۰ روز اقدام ارزشمندی است

افتتاح پیاده راه ارک تبریز

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: پروژه مسیرگشایی ارک باعث رضایتمندی اصناف و کسبه خیابان شده است.

به گزارش شهریار، آیت الله آل هاشم در آیین افتتاح خیابان ارک با بیان اینکه اجرای سریع پروژه نشان می دهد که خواستن توانستن است و اگر انسان بخواهد کاری را انجام دهد حتما می تواند گفت: این مسیرگشایی موجب رضایتمندی اصناف و کسبه خیابان ارک شده است.

او افزود: شهروندان ساکن در این منطقه به دلیل اجرای سریع این پروژه قدردان شهردار تبریز بودند و بنده نیز از شهردار تبریز و منطقه برای این کار تشکر می کنم.

نماینده ولی فقیه در استان در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه پیاده راهی که برای این خیابان در نظر گرفته شده موجب تشویق شهروندان به پیاده روی می شود اظهار داشت: امسال محوطه ارک نیز توسط بنیاد مصلی و بدون کمک گرفتن از نهادها سنگ فرش شده است.

آیت الله آل هاشم ادامه داد: تنها بخشی از محوطه مصلی در گذشته برای اجرای یک پروژه خاک برداری شده و ناقص مانده، که تصویر مناسبی ندارد و درخواست داریم این محوطه توسط اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سریعا تعیین تکلیف شود تا همسان با دیگر بخش های محوطه ارک سنگ فرش شده و در اختیار شهروندان قرار گیرد.

امام جمعه تبریز در بخش دیگری از سخنانش به آغاز سال جدید اشاره کرد و گفت: باید همگی تلاش کنیم تا در سال جدید با مهربانی کار کنیم و جامعه مملو از مهربانی باشد.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به سالروز ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر در این مراسم تصریح کرد: برای قدردانی از جایگاه پدر باید اقدام عملی انجام دهیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 2 =