سه‌شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷
کد خبر53039

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز:
تحول اساسی در مدیریت پسماندهای شهری طی سال ۹۸

پسماند

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز از تحول اساسی در مدیریت پسماندهای شهری طی سال ۹۸ خبر داد.

به گزارش شهریار به نقل از امور ارتباطات سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز، علیرضا اصغری در مراسم آخر سال این سازمان که با حضور کارکنان و جمعی از پاکبانان برگزار شد ضمن تبریک فرا رسیدن ولادت امام محمد تقی(ع) و حضرت علی (ع) و روز پدر، گفت:زیبایی و تمیزی شهر تبریز در سایه همت و تلاش خستگی ناپذیر پاکبانان تلاشگر و شما خادمین فعال در سازمان مدیریت پسماند محقق گشته است.

اصغری با بیان اینکه به عنوان یک شهروند همواره قدردان زحمات شما هستم، افزود: ارتقاء رفاه پاکبانان و کیفیت عملکرد کارکنان مهمترین هدف سازمان مدیریت پسماند است.

وی خاطرنشان کرد: در سال جدید شاهد تحول اساسی در مدیریت پسماند های شهری خواهیم بود.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز اظهار داشت:با تحقق برنامه‌های پیش‌بینی شده و پس از ادغام دو سازمان در سال جدید شاهد شروع عملیات اجرایی پروژه استحصال انرژی از پسماند خواهیم بود.

اصغری با اشاره به اینکه تلاش‌های شما همکاران هرگز از نگاه مدیران شهری و شهروندان عزیز پنهان نخواهد ماند گفت:شهروندان به خوبی آگاهند که تمیزی و پاکیزگی شهر مرهون تلاش‌های شبانه‌روزی پاکبانان است و ما هم در سال جدید تلاش می کنیم مسائل رفاهی، ورزشی، خدماتی و آموزشی برای پاکبان و خانواده‌های آنان را ارتقا دهیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 11 =