سه‌شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵
کد خبر52884

در جلسه امروز شورای سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور بررسی شد:
از تشکیل اتحادیه سازمان‌های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی تا به‌روزرسانی اساسنامه سازمان شهرداری‌ها

شهین باهر

۱۳موضوع مهم درجلسه امروز شورای سازمان‌ شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور مورد بحث و بررسی اعضا قرار گرفت.

به گزارش شهریار، در جلسه شورای سازمان‌ شهرداری‌های کشور، که با حضور ایرج شهین باهر شهردار تبریز برگزار شد؛ تشکیل اتحادیه سازمان‌های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی شهرداری‌های کشور، اتحادیه سازمان‌های خدمات شهر و اتحادیه سازمان‌های مدیریت پایانه‌های مسافری و باری شهری کشور مورد بحث قرار گرفت.

اصلاح و به‌روزرسانی اساسنامه سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، ماموریت کارکنان سازمان به اتحادیه‌های وابسته به سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، خرید ماشین‌آلات عمرانی از محل کاهش حجم قراردادهای منعقده بند و تبصره ۶قانون بودجه ۹۶ از دیگر موضوعاتی بود که امروز در جلسه شورای سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور بررسی شد.

از دیگر دستورکارهای این جلسه بررسی تصویب بودجه سال ۹۸، بررسی انتشار روزنامه تخصصی برای مدیریت شهری و روستایی و چاپ و انتشار ماهنامه شوراها، بررسی تخصیص اعتبار موردنیاز برای تامین سخت‌افزار و نرم‌افزار سامانه جامع شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از محل صندوق خدمات مالی بود.

شورای سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور امروز همچنین درباره توزیع ۱۰درصد قیر از بودجه سنواتی کشور برای شهرهای خاص (کمتر توسعه‌یافته و مرزی)، پرداخت بهره‌وری، پاداش و امور رفاهی برای مدیران، کارشناسان و دیگر تاثیرگذاران اهداف و ماموریت‌های سازمانی و اجرای مصالحه با شرکت‌های طرف قرارداد این سازمان تصمیم گیری کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 0 =