سه‌شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹
کد خبر51758

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز در گفتگو با شهریار:
مصاف با شهروند اراک شش امتیازی است/ از مصدومیت بازیکنانم نگرانم

مصاف با شهروند اراک

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز اعتقاد دارد که مصاف برابر شهروند اراک، یک بازی شش امتیازی برای تیمش است و امتیازات این دیدار می تواند او و شاگردانش را به صعود به پلی آف بیش از پیش امیدوار کند.

به گزارش شهریار، دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهروند اراک از چارچوب بازی های هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور، یکی از مهم ترین بازی های این هفته است و این در حالی است که عادل بناکار سرمربی شهرداری سه بازیکن اصلی خود را آسیب دیده می بیند.

بناکار در آستانه دیدار تیم والیبال شهرداری تبریز برابر شهروند اراک در گفتگو با شهریار با اشاره به اهمیت این بازی، گفت: مسابقه فردا با تیم شهروند اراک یک بازی شش امتیازی است و اهمیت و حساسیت بسیار بالایی برای هر دو تیم دارد. ما اگر بتوانیم در این بازی صاحب برد شویم، نسبت به قبل شانس بیشتری به صعود به پلی آف خواهیم داشت.

وی ادامه داد: خوشبختانه بازیکنان تیم ما نسبت به این موضوع واقف هستند و اهمیت بازی را درک می کنند. من امیدوارم فردا روز خوب تیم شهرداری تبریز باشد و ما بتوانیم با پیروزی این مسابقه را پشت سر بگذاریم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز با بیان اینکه از بابت مصدومیت سه بازیکن تیمش نگران است، گفت: ما پس از پیروزی برابر تیم پیام مشهد، با روحیه خوبی به دیدار تیم خاتم اردکان رفتیم اما در همان ست اول و امتیاز پنجم، نظری افشار کاپیتان تیم ما مصدوم شد و این موضوع علاوه بر اینکه یک بازیکن اصلی را از ما گرفت، بلکه ضربه روحی بدی به تیم وارد کرد و ما آن بازی را در زمین حریف باختیم.

وی افزود: غیر از افشار، ما سعید شیرود و اسماعیل چالاک را هم به عنوان بازیکن آسیب دیده داریم که البته با تلاش کادر پزشکی تیم و در راس آنها دکتر علیرضا رحیمی، احتمال دارد که این دو بازیکن که فعلا به ۵۰ درصد بهبودی دست یافته اند، به بازی فردا برسند اما نظری افشار در بازی فردا قطعا حضور نخواهد داشت.

بناکار در ارتباط با وضعیت تیم شهروند اراک عنوان کرد: شهروند تیم خوبی است که ۲۳ امتیازی است و هشت پیروزی به دست آورده و هفته قبل هم توانسته تیم پیام مشهد را شکست دهد. این تیم روحیه خوبی دارد و بازی فردا برای آنها هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. با این حال ما امیدواریم که با حضور و حمایت هواداران بتوانیم این دیدار حساس را با پیروزی پشت سر گذاشته و شانس خود برای حضور در پلی آف را بیشتر کنیم.

گفتنی است دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهروند اراک از چارچوب بازی های هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور همزمان با پنج دیدار دیگر از ساعت ۱۶ فردا چهارشنبه در تبریز برگزار می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 12 =